Aktualności

Możliwości, jakie dają nasze pendrive’y

Wspaniały upominek od firmy

Pendrive może być świetnym upominkiem. Gdy umieszczą Państwo na nim swoje dane kontaktowe, partnerom biznesowym obdarowanym takim gadżetem będzie łatwiej odnowić współpracę z Państwa firmą i na pewno nie zapomną o dotychczasowych relacjach biznesowych między wami. To prezent nie tylko funkcjonalny – grawerowana, nowoczesna aluminiowa obudowa usatysfakcjonuje gusta osób najbardziej wymagających i sprawi, że korzystanie z tego urządzenia będzie przyjemnością. Atrakcyjny model pamięci USB jest ponadto doskonałą wizytówką firmy i dobrze świadczy o ofiarodawcy. 

Sprawdzi się na konferencjach

Możemy zgrać przekazane przez Państwa materiały na mobilny nośnik USB, by umożliwić ich sprawną dystrybucję na konferencjach i szkoleniach. Pendrive wyposażony w funkcję AutoRun odtworzy prezentację natychmiast po podłączeniu do komputera. Na nośniku możemy umieścić nie tylko logo Państwa firmy, ale też to właściwe Państwa partnerowi – współorganizatorowi spotkania. Gdy wydarzenie, na którego okoliczność przygotowano materiały wgrane na pamięć USB dobiegnie końca, łatwo będzie odświeżyć w pamięci przebieg konferencji i tematy na niej poruszane. Wystarczy sięgnąć po pendrive, będący doskonałym archiwum dla wszystkich dokumentów – zarówno tych przygotowanych przez Państwa, jak i wykreowanych przez uczestników spotkania w jego trakcie.

Pendrive dla szkolnictwa

Cyfryzacja pomocy naukowych wciąż się rozwija – nadążając za duchem czasu mogą Państwo obdarować studentów i pracowników uczelni pamięcią USB z zapisanymi materiałami akademickimi czy programem kształcenia. Logo szkoły nadrukowane na obudowie będzie przypominać im o tej instytucji, zaś obdarowani docenią to narzędzie przydatne w archiwizacji ich pracy naukowej. By pendrive był jeszcze bardziej funkcjonalny, można wykorzystać w tym celu model dwustrefowy – pamięć zostanie podzielona na strefę tylko do odczytu i strefę zapisu. Dzięki temu dane znajdujące się w strefie tylko do odczytu nie zostaną przypadkiem skasowane, a studenci i pracownicy dydaktyczni będą mogli tworzyć własne pliki w strefie zapisu.