O nas

Jesteśmy świadomi konieczności dbania o otaczające nas środowisko naturalne

Dlatego G4U dostosowuje się do wszelkich norm etycznych i prawnych, by zapobiec degradacji środowiska i konsekwentnie wprowadza usprawnienia, by zaradzić zanieczyszczeniu.

Ważna jest dla nas ekonomizacja wszystkich procesów przebiegających w naszej firmie, dlatego stawiamy na modernizację wykorzystywanych przez nas technologii. Dzięki temu oszczędzamy zarówno energię elektryczną, jak i środowisko. Dążymy też do całkowitej neutralności względem emisji dwutlenku węgla i uzyskania certyfikatu Carbon Neutral, zaś na partnerów naszych działań produkcyjnych i handlowych wybieramy spółki równie poważnie myślące o środowisku naturalnym.

Myślenie ekologiczne nie jest nam obce, dlatego dbamy, by odpady komercyjne i te pochodzące z linii produkcyjnych były powtórnie wykorzystane. To, czego nie da się poddać recyclingowi neutralizujemy w odpowiedzialny sposób, zgodnie z przepisami WEEE (o WEEE przeczytają Państwo więcej w FAQ). Wszystkie produkowane przez nas urządzenia oznaczamy w sposób ułatwiający ich utylizację w przyszłości. W naszej ofercie, poza produktami wykonanymi wyłącznie z nowych materiałów, znajdują się także produkty i opakowania wyprodukowane z surowców wtórnych.