Usługi

ZAPROJEKTUJ SWÓJ PENDRIVE

Walory estetyczne są równie ważne w przypadku pamięci USB jak jej parametry techniczne. Pendrive będący gadżetem reklamowym musi cieszyć oko i sprawić, by korzystanie z niego było przyjemnością. Dzięki bogatej ofercie kształtów, materiałów i kolorów stworzenie unikalnego urządzenia, które będzie dobrą wizytówką firmy stanie się możliwe.


Kolory panthone

Poza standardowymi kolorami obudów oferujemy Państwu możliwość wykonania obudowy w kolorze pochodzącym z niemal nieograniczonej palety barw Pantone. Ogromny wybór kolorów daje możliwość stworzenia absolutnie niepowtarzalnego pendrive’a, wyróżniającego się i zapadającego na długo w pamięć. Dodatkowo, kolory Pantone znacznie ułatwiają dopasowanie wyglądu pamięci USB do wytycznych identyfikacji wizualnej Państwa marki.

Tworzywa szlachetne

Pendrive nie musi być wykonany z plastiku. Istnieje możliwość wykonania obudowy z drewna, metalu lub skóry. Materiały można łączyć ze sobą w interesujące i eleganckie kompozycje, trafiające w nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Formy gumowe i silikonowe

Nowoczesną i funkcjonalną alternatywą dla pokrycia urządzenia jest silikon. Dostępny w wielu kolorach, świetnie sprawdzi się w pendrive’ach o niestandardowych formach (np. opaski na rękę).

Kształty niestandardowe

Pendrive nie musi być zawsze płaski i obły. Zapewniamy wybór wielu niestandardowych i ciekawych kształtów, m.in. karty kredytowej, opaski na rękę, figurki, scyzoryka i innych. Oferujemy także możliwość samodzielnego zaprojektowania kształtu pamięci USB i doboru kolorystyki. Krok po kroku, całość operacji projektowania mogą Państwo przeprowadzić samodzielnie bądź z pomocą naszych konsultantów, by potem wizja ta mogła zostać zrealizowana.

Opakowania

By dopełnić wizerunku zamawianego produktu proponujemy Państwu dodatkowe opakowanie. Do wyboru standardowe opakowania papierowe, pudełka bambusowe, puszki metalowe czy blistery.